Hoitajalista

Alla olevasta listasta löydät kouluttamamme hoitajat paikkakunnittain.

Koulutustasot

Hoitajien koulutustasot matalimmasta korkeimpaan ovat: Harjoittelija – Taso 1 – Taso 2 – Taso 3 – Kouluttaja taso.

Vaikeissa vaivoissa suosittelemme ottamaan yhteyttä suoraan yrityksemme hoitajiin.

Vinkki: voit hakea sivulta esim. oman paikkakuntasi painamalla näppäimistössä yhtä aikaa näppäimiä ctrl(vasen alakulma näppäimistössä) ja f, eli ctrl+f. Tämän jälkeen voit kirjoittaa paikkakuntasi nimen esiin auenneeseen etsi-kenttään. Huom: tämä kirjainyhdistelmä toimii vain Windows-koneissa!

Kouluttaja tason hoitajat

Espoo
Nimi
Kielet Taso Yhteystiedot
Nino Tuovinen Suomi Kouluttaja/Hoitaja nino.tuovinen(a)suomenenergiahoitajat.fi 044-2955119
Helsinki
Nimi
Kielet Taso Yhteystiedot
Miia Varpalahti Suomi Kouluttaja/Hoitaja miia.varpalahti(a)suomenenergiahoitajat.fi 050-3671725
Petri Filipczak Suomi English Kouluttaja/Hoitaja petri.filipczak(a)suomenenergiahoitajat.fi 040-8673766
Joensuu
Nimi
Kielet Taso Yhteystiedot
Petri Filipczak Suomi English Kouluttaja/Hoitaja petri.filipczak(a)suomenenergiahoitajat.fi 040-8673766
Miia Varpalahti Suomi Kouluttaja/Hoitaja miia.varpalahti(a)suomenenergiahoitajat.fi 050-3671725

Näyttökokeen suorittaneet hoitajat

Barcelona, Espanja        
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Annukka Lukkari Suomi Taso 1 2015 2015 annukka.lukkari(a)windowslive.com +34663442646
Espoo
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Johanna Vuorinen Suomi Taso 1 2017 2017 nj.vuorinen(a)gmail.com 040-7728911
Marja Aleneff Suomi English Taso 2 2016 2017 marja.aleneff(a)terapeutti.pro 050-5506016
Mikael Mäkitalo Suomi Taso 3 2015 2016 040-5085932
Minna Talme Suomi English Taso 1 2016 2016 minna(a)talme.fi 040-5519551
Hamina
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Anne Koskela Suomi Taso 1 2017 2017 040-8272912
Haukivuori
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Aki Matilainen Suomi Taso 2 2013 2014 akimatilainen(a)hotmail.com 0407086308
Helsinki
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Hanna Pihko Suomi English Taso 3 2013 2017 hannapihko(a)hotmail.com 050-5314717
Helena Savioja Suomi Taso 2 2013 2014 helenasavioja(a)gmail.com 040-1773390
Esa Ahonen Suomi Taso 2 2013 2014 ahonen.esa(a)gmail.com 050-3211157
Mari Raiskio Suomi English Taso 3 2015 2016 mari.raiskio(a)gmail.com 040-5715441
Tuija Rantanen Suomi Taso 1 2017 2017 tuija1.rantanen(a)gmail.com 045-1391186
Iisalmi
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Heli Säisä Suomi Taso 1 2015 2015 helisaisa2000(a)yahoo.com 040-7665896
Imatra
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Marjut Nupponen Suomi Taso 1 2016 2016 marjut.nupponen(a)gmail.com 040-7795875
Inari
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Meri Kohvakka Suomi Ruotsi
English Saame
Taso 2 2013 2014 kohvakkameri(a)gmail.com 044-9801178
Hämeenkoski
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Tiina Rutanen Suomi Taso 3 2015 2016 tiina.rutanen(a)hotmail.com 03-7641150
Joensuu
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Minna Matikainen Suomi Taso 2 2016 2016 minna71.matikainen(a)gmail.com 040-5942410
Minna Nousiainen Suomi Taso 3 2013 2017 m.nousiainen@kolumbus.fi 0400-220021
Niina Peltomaa Suomi Taso 1 2017 2017 peltomaa.niina(a)gmail.com 040-5213984
Olavi Leino Suomi Taso 1 2013 2013 olavi.leino(a)gmail.com 0451846226
Paula Leino Suomi Taso 2 2013 2014 pale.leino(a)gmail.com
Silja Karomäki Suomi Taso 1 2017 2017 silja.karomaki(a)gmail.com 040-8398276
Susanna Käihkö Suomi Taso 3 2013 2017 pakkalanhoitohuone(a)gmail.com 040-4156824
Tuomo Vehviläinen Suomi English Taso 3 2013 2017 tuomo(a)hyvinvointivehvilainen.fi 040-5602256
Tuija Kosonen Suomi English Taso 3 2015 2016 tuija.kosonen(a)pp2.inet.fi 040-5540015
Juankoski
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Päivi Hämelä Suomi Taso 3 2016 2017 paivi.hamela(a)pp.inet.fi 040-7282381
Ulla Kankkunen Suomi Taso 3 2016 2017 kankkunenulla(a)gmail.com 040-5667957
Jurva
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Jaana Jussila Suomi Taso 1 2017 2017 japsu.jussila(a)gmail.com 050-3498485
Marko Jussila Suomi Taso 1 2017 2017 marko.jussila4(a)gmail.com 050-3724798
Jyväskylä
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Helena Nyman Suomi English Taso 3 2013 2014 helena.nyman65(a)gmail.com 050-5175765
Johanna Vuorinen Suomi Taso 1 2017 2017 nj.vuorinen(a)gmail.com 040-7728911
Meri Linna Suomi English Taso 1 2016 2016 studiomerilinna(a)gmail.com 050-4413101
Kajaani
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Senja Kemppainen Suomi Taso 3 2015 2016 senja.kemppainen(a)gmail.com 040-7679805
Kannus
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Andrus Uppin Suomi English Viro Venäjä Taso 3 2016 2017 oxdorf(a)gmail.com 040-6711611
Kemi
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Anu Soininen Suomi Taso 1 2017 2017 asoininen1(a)gmail.com 040-5721906
Kitee
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Tuija Kosonen Suomi Taso 3 2015 2016 tuija.kosonen(a)pp2.inet.fi 040-5540015
Kuusamo
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Sanna Iso-Möttönen Suomi Taso 3 2014 2014 044-9752513
Kuohu
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Riitta Kuusela Suomi Taso 1 2014 2016 laidunmaa20(a)gmail.com 050-5718492
Kuopio
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Petteri Komulainen Suomi Taso 2 2012 2014 badderi(a)hotmail.com 044-2747371
Heidi Kopeli Suomi English Taso 1 2016 2017 heidi.kopeli(a)gmail.com 044-3004131
Ilkka Virolainen Suomi English Taso 3 2013 2014 ilkka.virolainen(a)gmail.com 050-3368509
Lahti
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Helena Haikarainen Suomi Taso 1 2017 2017 helena.haikarainen(a)elisanet.fi 040-8280607
Lappeenranta
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Pekka Pulkkinen Suomi Taso 3 2013 2014 pp.bodytime(a)hotmail.com 0400-559640
Lapua
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Mari Lehtiö Suomi Taso 1 2017 2017 lehtio.mari(a)gmail.com 040-5933164
Laukaa
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Tuula Pitkänen Suomi Taso 3 2014 2014 tuula.pitkanen(a)hotmail.com 040-8336885
Lieksa
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Silja Karomäki Suomi Taso 1 2017 2017 silja.karomaki(a)gmail.com 040-8398276
Liperi
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Marja Ikonen Suomi Taso 1 2015 2015 m-l.ikonen(a)luukku.com 050-4351966
Mikkeli
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Päivi Hotinen Suomi English Taso 3 2015 2016 paivi(a)tahtienpolku.com 050-5582126
Nilsiä
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Kaarina Leskinen Suomi Taso 3 2013 2017 kaarina.leskinen(a)hotmail.com 050-3219739
Nurmijärvi
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Heli-Liliah Salminen Suomi Taso 1 2015 2015 helisal(a)gmail.com 050-3005705
Antero Nousiainen Suomi Taso 1 2015 2015 antero.nousiainen(a)yahoo.co.uk 050-3724383
Orimattila
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Marja Haaranen Suomi Taso 1 2015 2015 mha(a)luukku.com 040-7194761
Oulu
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Elina Saariniemi Suomi Taso 1 2017 2017 elina.saariniemi(a)gmail.com 040-0413029
Sanna Iso-Möttönen Suomi Taso 3 2014 2014 044-9752513
Pieksämäki
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Meri Kohvakka Suomi Ruotsi
English Saame
Taso 2 2013 2014 kohvakkameri(a)gmail.com 044-9801178
Riihimäki
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Eija Helminen Suomi Taso 1 2015 2015 eija.helminen(a)gmail.com 050-5725053
Anne Ilanen Suomi Taso 1 2015 2015 anne.ilanen(a)kolumbus.fi 040-5274637
Rovaniemi
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Johanna Rintala Suomi Taso 1 2017 2017 johanna.rintala1(a)gmail.com 050-3551810
Sonkajärvi
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Seija Kauppinen Suomi Taso 3 2012 2014 kauppinensh(a)gmail.com 044-0374000
Suomussalmi
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Senja Kemppainen Suomi Taso 1 2015 2015 maansydan(a)luukku.com 040-7679805
Suonenjoki
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Anna-Maija Ylönen Suomi Taso 3 2013 2015 annamaija.ylonen(a)gmail.com 040-7687427
Laura Rukola Suomi Taso 3 2013 2014 laura.rukola(a)hotmail.fi
Tervo
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Mirja Korhonen Suomi Taso 3 2015 2017 mirjakorhonen69(a)gmail.com 044-5658470
Tervola
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Anu Soininen Suomi Taso 1 2017 2017 asoininen1(a)gmail.com 040-5721906
Tampere
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Jaakko Kaisto Suomi English Taso 1 2015 2016 jaakko.kaisto(a)gmail.com 040-8252428
Tornio
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Anu Soininen Suomi Taso 1 2017 2017 asoininen1(a)gmail.com 040-5721906
Turku
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Petra Lintula Suomi Ruotsi English Taso 1 2016 2016 moov2ky(a)gmail.com 040-0353062
Päivi Hotinen Suomi Taso 3 2013 2014 paivi(a)tahtienpolku.com 050-5582126
Uimaharju
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Tiina Räty Suomi Taso 2 2014 2014 tomi0371(a)hotmail.com 050-4036115
Vaasa
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Mari Lehtiö Suomi Taso 1 2017 2017 lehtio.mari(a)gmail.com 040-5933164
Vantaa
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Jukka-Pekka Partanen Suomi English Taso 1 2017 2017 jupe(a)partanen.org 044-5250244
Tara Kortesmaa Suomi Taso 1 2017 2017 tara.annmari(a)gmail.com 044-2527320
Ylämylly
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Riitta Pappinen Suomi Taso 3 2014 2016 riitta.pappinen(a)gmail.com 050-3058115