Hoitajalista

Ammattitaitoiset hoitajamme.

Seuraava aloituskurssi:

Alla olevasta listasta löydät aktiivisesti hoitoja tekevät hoitajat paikkakunnittain.

Koulutustasot

Hoitajien koulutustasot matalimmasta korkeimpaan ovat: Harjoittelija – Taso 1 – Taso 2 – Taso 3 – Kouluttajataso.

 

Kouluttajatason hoitajat

Espoo
Nimi Kielet Taso Yhteystiedot
Nino Tuovinen Kouluttaja/Hoitaja nino.tuovinen(a)suomenenergiahoitajat.fi 044-2955119
Helsinki
Nimi Kielet Taso Yhteystiedot
Miia Varpalahti Kouluttaja/Hoitaja miia.varpalahti(a)gmail.com 050-3671725
Petri Filipczak Kouluttaja/Hoitaja filipcza(a)gmail.com 040-8673766

Näyttökokeen suorittaneet aktiivisesti hoitoja tekevät hoitajat

Alavus
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Tanja Salmela Taso 3 2019 2019 tamaturu(a)gmail.com 050-4495870
Barcelona, Espanja
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Annukka Lukkari Taso 1 2015 2015 annukka.lukkari(a)windowslive.com +34663442646
Espoo
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Auli Pannila Taso 1 2020 2020 auli.pannila(a)gmail.com 050-3676678
Elina Viitanen Taso 3 2020 2020 elina.energyhealing(a)gmail.com 040-7516261
Maria Muller Taso 3 2017 2018 mariamuller(a)luukku.com 0400-150074
Marja Aleneff Taso 3 2016 2017 marja.aleneff(a)terapeutti.pro 050-5506016
Miia Tuppurainen Taso 3 2018 2019 miia.tuppurainen(a)kotikone.fi 040-5461994
Mikael Mäkitalo Taso 3 2015 2016 040-5085932
Minna Talme Taso 1 2016 2020 minna(a)talme.fi 040-5519551
Haapavesi
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Anne Koskinen Taso 1 2020 2020 anne.koskinen65(a)mail.com 0414499143
Mirja Katainen Taso 1 2020 2020 mirja.katainen(a)hotmail.com 040-5829403
Hamina
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Anne Koskela Taso 1 2017 2017 040-8272912
Mika Muurman Taso 1 2019 2019 mika.muur65(a)gmail.com 050-5231965
Haukipudas
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Heidi Ruuska Taso 2 2020 2020 healing.ruuska(a)gmail.com 040-4131311
Helsinki
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Auli Pannila Taso 1 2020 2020 auli.pannila(a)gmail.com 050-3676678
Annika Aronen Taso 3 2017 2019 Isaannika.aronen(a)gmail.com 040-5750744
Anni Rolig Taso 1 2018 2019 anni_rolig(a)hotmail.com 050-5554784
Ari Ekola Taso 3 2017 2018 info(a)hierojaekola.fi 040-7165500
Erika Sandman Taso 3 2015 2018 erikasandman(a)gmail.com 044-3270576
Hanna Pihko Taso 3 2013 2017 hannapihko(a)hotmail.com 050-5314717
Helena Savioja Taso 2 2013 2014 helenasavioja(a)gmail.com 040-1773390
Johanna Vuorinen Taso 1 2017 2019 nj.vuorinen(a)gmail.com 040-7728911
Kaisa Saariaho Taso 1 2018 2019 9kumudini.dasi(a)gmail.com 040-2179277
Kristiina Jäväjä Taso 1 2019 2020 energiaellit(a)gmail.com 041-3173532
Mari Raiskio Taso 3 2015 2016 mari.raiskio(a)gmail.com 040-5715441
Mariella Antmark Taso 3 2019 2019 mariella.antmark(a)gmail.com 040-5077958
Marja Karasto Taso 3 2019 2019 050-4115044
Miira Korjonen Taso 3 2018 2019 korjomi(a)gmail.com 050-3090157
Nina Haddadin Taso 1 2018 2018 nina.haddadin(a)gmail.com
Noora Laitinen Taso 3 2020 2020 nooranhieronta(a)gmail.com 040-7737427
Petra Vallisaari Taso 3 2018 2019 petra.vallisaari(a)gmail.com 040-5671266
Salla Järvinen Taso 3 2018 2020 sallakukka(a)gmail.com 0400-616428
Satu Taskinen Taso 1 2018 2019 satuelinataskinen(a)gmail.com 040-8293740
Hyvinkää
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Jaana Savolainen Taso 1 2018 2019 kokemusjaana(a)gmail.com 045-6518745
Hämeenkoski
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Tiina Rutanen Taso 3 2015 2016 tiina.rutanen(a)hotmail.com 03-7641150
Hämeenkyrö
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Laura Lehtomäki Taso 3 2019 2019 lalehtomaki(a)gmail.com 050-5368138
Iisalmi
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Heli Säisä Taso 1 2015 2015 helisaisa2000(a)yahoo.com 040-7665896
Seija Eskelinen Taso 3 2012 2019 eskelinensh(a)gmail.com 044-0374000
Imatra
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Marjut Nupponen Taso 1 2016 2016 marjut.nupponen(a)gmail.com 040-7795875
Niina Vento Taso 3 2018 2019 niina.vento(a)gmail.com 050-4112032
Jalasjärvi
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Tanja Salmela Taso 3 2019 2019 tamaturu(a)gmail.com 045-6056401
Joensuu
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Anne Brelo Taso 2 2019 2019 annebrelo1(a)hotmail.com 050-3707844
Jaana Fingerroos Taso 3 2017 2019 janskufi(a)gmail.com 040-5187067
Minna Matikainen Taso 2 2016 2016 minna71.matikainen(a)gmail.com 040-5942410
Niina Peltomaa Taso 3 2017 2018 peltomaa.niina(a)gmail.com 040-5213984
Silja Karomäki Taso 2 2017 2017 silja.karomaki(a)gmail.com 040-8398276
Sirpa Tervo Taso 3 2018 2019 sirpatervo68(a)gmail.com 050-4113627
Riitta Pappinen Taso 3 2014 2016 riitta.pappinen(a)gmail.com 050-3058115
Susanna Käihkö Taso 3 2013 2019 pekkalanhoitohuone(a)gmail.com 040-4156824
Tuomo Vehviläinen Taso 3 2013 2020 tuomo(a)hyvinvointivehvilainen.fi 040-5602256
Joroinen
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Leena Kolehmainen-Pulliainen Taso 1 2020 2020 lkolehmainen.pulliainen(a)gmail.com 040-8478415
Juankoski
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Päivi Hämelä Taso 2 2016 2019 paivi.hamela(a)pp.inet.fi 040-7282381
Ulla Kankkunen Taso 2 2016 2019 kankkunenulla(a)gmail.com 040-5667957
Jurva
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Jaana Jussila Taso 1 2017 2018 japsu.jussila(a)gmail.com 050-3498485
Marko Jussila Taso 1 2017 2018 marko.jussila4(a)gmail.com 050-3724798
Jyväskylä
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Janne Lyytikäinen Taso 3 2019 2019 janlyyt(a)gmail.com 0400-722146
Jenni Raatikainen Taso 1 2020 2020 energiahoitajajenni(a)hotmail.com 040-7676960
Johanna Vuorinen Taso 1 2017 2018 nj.vuorinen(a)gmail.com 040-7728911
Mari Marttila Taso 3 2017 2019 mari.marttila(a)hotmail.fi 040-7778126
Meri Linna Taso 1 2016 2016 studiomerilinna(a)gmail.com 050-4413101
Minna Kokkinen Taso 2 2019 2019 minna.kokkinen(a)gmail.com 044-9830467
Reetta Enroos Taso 3 2018 2019 reetta.enroos(a)gmail.com 040-8329636
Salla Lyytikäinen Taso 3 2019 2020 sallalyy(a)gmail.com 044-5955478
Tarja Aalto Taso 1 2019 2019 info(a)wellnesstara.com 040-7742662
Jämsä
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Järvenpää
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Henni Heiskanen Taso 3 2018 2019 henni(a)fiilis.com 040-5604507
Taina Tuokko Taso 1 2018 2019 taina.tuokko(a)elisanet.fi 040-8380952
Ulla Laitinen Taso 3 2018 2019 un.laitinen(a)gmail.com 040-8318282
Kaarina
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Jaana Kannisto Taso 1 2018 2019 Jaana.maarit.kannisto(a)gmail.com 0400-740473
Kajaani
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Helena Tirkkonen Taso 3 2019 2020 044-0171431
Kangasniemi
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Päivi Romo Taso 1 2020 2020 paivimromo(a)gmail.com 0413101721
Karjaa
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Hanna Viita Taso 1 2018 2019 hmviita(a)gmail.com 040-5951366
Kannus
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Andrus Uppin Taso 3 2016 2017 oxdorf(a)gmail.com 040-6711611
Kemi
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Anu Soininen Taso 2 2017 2020 asoininen1(a)gmail.com 040-5721906
Sirpa Leinonen Taso 3 2018 2019 sirpamarjattaleinonen(a)gmail.com 040-7470750
Keminmaa
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Anu Soininen Taso 2 2017 2020 asoininen1(a)gmail.com 040-5721906
Kempele
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Heli Halmekangas Taso 3 2018 2019 heli.halmekangas(a)gmail.com 044-3397933
Kerava
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Cathe Edlund Taso 1 2017 2018 cathe.edlund(a)gmail.com 046-9444796
Kitee
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Tuija Kosonen Taso 3 2015 2016 tuija.kosonen(a)pp2.inet.fi 040-5540015
Kittilä
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Sari Kulppi Taso 1 2018 2018 sari.kulppi(a)gmail.com 050-4649166
Klaukkala
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Pia Paakki Taso 3 2019 2019 ppaakki105(a)gmail.com 040-5342275
Kuohu
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Riitta Kuusela Taso 1 2014 2016 laidunmaa20(a)gmail.com 050-5718492
Kuopio
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Heidi Kopeli Taso 1 2016 2019 heidi.kopeli(a)gmail.com 044-3004131
Ilkka Virolainen Taso 3 2013 2014 ilkka.virolainen(a)gmail.com 050-3368509
Kaija Pitkänen Taso 3 2019 2019 kaija.k.pitkanen(a)gmail.com 040-5759401
Paula Korhonen Taso 3 2019 2020 paulahako(a)hotmail.com Whatsupp: 040-5667656
Petteri Komulainen Taso 2 2012 2014 badderi(a)hotmail.com 044-2747371
Pirjo Nousiainen Taso 3 2017 2019 pirjohelena.nousiainen(a)gmail.com 0400-911617
Sari Tiitinen Taso 1 2019 2019 tiitinen.sari(a)gmail.com 050-5258177
Sari Leinonen Taso 3 2018 2019 sarileinonen77(a)hotmail.com 050-4112529
Toni Jauhiainen Taso 1 2019 2019 tjauhiainen(a)gmail.com 050-4079613
Virpi Sourunjärvi Taso 2 2019 2020 virpi(a)workheart.fi 045-1210339
Virpi Timonen Taso 1 2019 2019 virpi25timonen(a)gmail.com 050-5454465
Lahti
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Helena Haikarainen Taso 1 2017 2020 helenahaikarainen(a)gmail.com 040-8280607
Henni Heiskanen Taso 3 2018 2019 henni(a)fiilis.com 040-5604507
Lapua
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Mari Lehtiö Taso 1 2017 2017 lehtio.mari(a)gmail.com 040-5933164
Laukaa
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Pilvi Koukka Taso 1 2018 2019 pilvikoukka(a)luukku.com 040-5008298
Tuula Pitkänen Taso 3 2014 2020 tuula.pitkanen(a)hotmail.com 040-8336885
Lieto
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Sanna Ketola Taso 3 2019 2020 sanna(a)annaenergiaa.fi 045-6438838
Lieksa
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Silja Karomäki Taso 2 2017 2017 silja.karomaki(a)gmail.com 040-8398276
Lohja
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Leena Tähtinen Taso 3 2017 2019 leena.katariina66(a)gmail.com 0400-297496
Mikkeli
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Päivi Hotinen Taso 3 2015 2016 paivi(a)tahtienpolku.com 050-5582126
Mänttä
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Katja-Viita Aho Taso 1 2019 2019 katjaviit(a)gmail.com 050-5615862
Nilsiä
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Kaarina Leskinen Taso 3 2013 2017 kaarina.leskinen(a)hotmail.com 050-3219739
Nokia
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Miia Setälä Taso 2 2019 2020 ehea.sydan(a)gmail.com 044-5485868
Nurmijärvi
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Antero Nousiainen Taso 1 2015 2015 antero.nousiainen(a)yahoo.co.uk 050-3724383
Orimattila
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Marja Haaranen Taso 1 2015 2015 mha(a)luukku.com 040-7194761
Oulu
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Elina Saariniemi Taso 3 2017 2020 elina.saariniemi(a)meridiaani.net 040-0413029
Heidi Ruuska Taso 2 2020 2020 healing.ruuska(a)gmail.com 040-4131311
Heli Halmekangas Taso 3 2018 2019 heli.halmekangas(a)gmail.com 044-3397933
Kirsi Kaltio Taso 3 2020 2020 kirsi.kaltio(a)gmail.com 045-6728778
Merja Havana Taso 1 2019 2020 merja.havana(a)hotmail.com 040-5941257
Mikko Nurmela Taso 1 2017 2017 mikodeemus(a)hotmail.com 040-7480362
Tarja Ronkainen Taso 1 2020 2020 tarja.t.ronkainen(a)gmail.com 044-2567867
Pieksämäki
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Meri Kohvakka Taso 2 2013 2014 kohvakkameri(a)gmail.com 044-9801178
Porvoo
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Päivi Tukiainen Taso 3 2017 2018 paivi.j.t(a)gmail.com 040-7324581
Rovaniemi
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Johanna Rintala Taso 1 2017 2017 johanna.rintala1(a)gmail.com 050-3551810
Rääkkylä
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Susanna Käihkö Taso 3 2013 2017 pekkalanhoitohuone(a)gmail.com 040-4156824
Saarijärvi
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Marika Svan-Käst Taso 2 2020 2020 marika.svan(a)gmail.com 0400-644555
Savitaipale
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Energiahoito Kaihlakallio Tmi Jaana Kärnä Taso 1 2019 2019 045-78735278
Seinäjoki
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Mari Lehtiö Taso 1 2017 2017 lehtio.mari(a)gmail.com 040-5933164
Tanja Salmela Taso 3 2019 2019 tamaturu(a)gmail.com 045-6056401
Siilinjärvi
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Sari Tiitinen Taso 1 2019 2019 tiitinen.sari(a)gmail.com 050-5258177
Sulkava
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Johanna Oinonen Taso 3 2020 2020 johannaoinonen(a)icloud.com 0400810424
Suomussalmi
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Senja Kemppainen Taso 1 2015 2015 maansydan(a)gmail.com 040-7679805
Suonenjoki
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Anna-Maija Ylönen Taso 3 2013 2019 annamaija.ylonen(a)gmail.com 040-7687427
Tervo
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Mirja Korhonen Taso 3 2015 2017 mirjakorhonen69(a)gmail.com 044-5658470
Tervola
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Anu Soininen Taso 2 2017 2020 asoininen1(a)gmail.com 040-5721906
Tampere
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Emilia Olkanen Taso 3 2019 2019 emilia.olkanen(a)gmail.com 040-8406045
Jaakko Kaisto Taso 3 2015 2019 jaakko.kaisto(a)gmail.com 040-8252428
Johanna Pirkola Taso 1 2019 2019 johanna(a)annaenergiaa.fi 040-5150523
Laura Lehtomäki Taso 3 2019 2019 lalehtomaki(a)gmail.com 050-5368138
Milla Törmälä Taso 1 2019 2019 0400-431751
Sanna Ketola Taso 3 2019 2020 sanna(a)annaenergiaa.fi 045-6438838
Sanna-Mari Pirkkalainen Taso 3 2017 2018 sanna.pirkkalainen(a)hotmail.com 044-3270576
Sari Piilinen Taso 3 2018 2019 sari(a)hyvinvoinninvirtaus.fi 0400809826
Siru Remes Taso 1 2020 2020 siru.remes(a)gmail.com 044-5779476
Tornio
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Anu Soininen Taso 2 2017 2020 asoininen1(a)gmail.com 040-5721906
Sirpa Leinonen Taso 3 2018 2019 sirpamarjattaleinonen(a)gmail.com 040-7470750
Turku
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Helena Nyman Taso 3 2013 2019 helena.nyman65(a)gmail.com 045-1504398
Johanna Novak Taso 3 2019 2019 johanna.m.novak(a)gmail.com 050-3612147
Petra Lintula Taso 1 2016 2016 moov2ky(a)gmail.com 040-0353062
Päivi Hotinen Taso 3 2013 2014 paivi(a)tahtienpolku.com 050-5582126
Vaasa
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Mari Lehtiö Taso 1 2017 2017 lehtio.mari(a)gmail.com 040-5933164
Vantaa
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Juha-Pekka Hietala Taso 1 2018 2019 hietala.juhapekka(a)gmail.com 050-5312223
Jyrki Hölli Taso 2 2018 2019 jyrki.holli(a)elisanet.fi 041-5398250
Kirsi Siltanen Taso 3 2019 2020 kirsi.siltanen(a)gmail.com 040-5264025
Laura-Kaisa Holopainen Taso 1 2020 2020 sitruunasumu(a)gmail.com 050-3226200
Pia Häkkinen Taso 3 2017 2018 pia.hakkinen(a)gmail.com 040-5300663
Tara Kortesmaa Taso 1 2017 2018 tara.annmari(a)gmail.com 044-2527320
Ylöjärvi
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Johanna Pirkola Taso 1 2019 2019 johanna(a)annaenergiaa.fi 040-5150523
Marika Vanhakylä Taso 3 2019 2019 Marika.Vanhakyla(a)gmail.com 0400-400423
Veera Ahlgren Taso 2 2019 2019 ahlgreninveera(a)gmail.com 044-5915192
Varkaus
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Leena Kolehmainen-Pulliainen Taso 1 2020 2020 lkolehmainen.pulliainen(a)gmail.com 040-8478415
Merja Hottinen Taso 1 2020 2020 hottinen.merja(a)gmail.com 044-9702030
Vesilahti
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Virpi Nixholm Taso 2 2018 2018 virpi_n(a)hotmail.com 040-7519099
Ylläsjärvi
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Sirpa Leinonen Taso 3 2018 2019 sirpamarjattaleinonen(a)gmail.com 040-7470750
Ylämylly
Nimi Kielet Taso Valmistumisvuosi Täydennyskoulutusvuosi Yhteystiedot
Riitta Pappinen Taso 3 2014 2016 riitta.pappinen(a)gmail.com 050-3058115

Suomen Energiahoitajat